لوله پلی اتیلن باران پل که جان یک کودک 6 ساله را نجات داد

لوله پلی اتیلن باران پل مانند لوله های معدن، باید بتوانند فشارهای مشخصی را در حین استفاده تحمل کنند، درست مانند لوله های معدن. رزین HDPE برای استفاده در خطوط لوله گاز تایید شده است یک خط لوله گاز به دلایل ایمنی باید چندین مزیت داشته باشد، از جمله تماس قابل اعتماد و پایدار، مقاومت در برابر ضربه مواد و مقاومت.

این می تواند در برابر مواردی مانند زنگ زدگی، پیری و سایر مواردی که اتفاق می افتد مقاومت کند. سیستم های لوله HDPE در بسیاری از کاربردها بهتر از لوله های فلزی هستند زیرا ارزان تر هستند و عمر طولانی تری دارند. برای لوله های گاز، حداکثر فشار کاری 0.7 مگا پاسکال در دماهای پایین و در طول زمان مناسب است.

دمای کاری بین 20- تا 40 درجه سانتی گراد و حداکثر فشار کاری کمتر از 0.7 مگاپاسکال شرایط قابل قبولی برای استفاده از لوله های آب پلی اتیلن است.

لوله تامین آب پلی اتیلن دارای چندین مزیت است:

با وجود اندازه کوچک آن، حمل و نقل و اتصال آن آسان است دارای دیواره داخلی صاف با مقاومت اصطکاکی کم است در برابرخوردگی مقاوم است ایمن و سالم است در واقع عمر مفید آن 50 سال است.


معمولاً در تأمین آب مدفون شهری، تأمین آب ساختمانی، آبیاری کشاورزی، محله‌های مسکونی و سیستم‌های تأمین آب تحت فشار گیاهان زمانی که دمای هوا 40 درجه فارنهایت باشد، استفاده می‌شود.

لوله پلی اتیلن برای سالیان متمادی، کاربردهای بالای زمینی به طور قابل توجهی از استفاده از لوله پلی اتیلن سود برده اند.

لوله پلی اتیلن به دلیل وزن سبک متمایز، یکپارچگی مشترک و دوام کلی آن در کاربردهای مختلف معدن، نفت، گاز و توزیع شهری در بالای زمین استفاده شده است. در بسیاری از موقعیت‌ها، این سیستم‌ها برای سال‌های متمادی عملکرد تحسین‌برانگیزی داشته‌اند، بدون اینکه نشانه‌هایی از ساییدگی و پارگی از خود نشان دهند هنگامی که صحبت از مهندسی شهری می شود، لوله پلی اتیلن یک انتخاب محبوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *