ربوده شدن درب ضد سرقت یولکا از مرکز فروش در تهران

درب ضد سرقت یولکا که به نام‌های «درهای چرخشی، درهای گردان» و غیره نیز شناخته می‌شوند، دیگر محدود به فرودگاه‌ها و ورودی‌های مترو نیستند، بلکه بیشتر در ساختمان‌های اداری، مراکز همایش، جاذبه‌های گردشگری و مکان‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

عملی بودن، ایمنی و زیبایی درب ضد سرقت می تواند به خوبی در معابر منطقه ای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

درب های امنیتی و درب های ضد سرقت عمدتاً در استاندارد ملی منعکس شده است، برخی فکر می کنند: درب های امنیتی درب های ضد سرقت، اما در واقع این یک درک سطحی است.

درب ضد سرقت: طبق استاندارد ملی سطح امنیتی می تواند 4 سطح “A, B, C, D” باشد و سطح A بالاترین سطح به ترتیب نزولی است.

علائم ثابتی روی سطح وجود دارد که در کد درب امنیتی، سطح درب امنیتی و ویژگی های سفارشی سازمانی منعکس شده است.

درب محافظ: استاندارد ملی برای درب ضد سرقت وجود ندارد و با توجه به نیاز کاربر سفارشی می شود، هر دری که نیاز دارید را می توانید خریداری کنید و از نظر کیفیت، سبک و سیاق راحت تر است.

درب

خلاصه سردبیر: مطلب فوق کاربرد درب ضد سرقت و معرفی دانش مربوطه در مورد تفاوت درب های امنیتی با درب های ضد سرقت می باشد.

امیدوارم بتواند به دوستانی که در این زمینه نیاز دارند کمک کند!برای اطلاعات بیشتر لطفا به پرداخت ادامه دهید توجه به وب سایت ما، پیگیری مطالب هیجان انگیز بیشتری ارائه خواهد شد!

چه، شما از پول خود برای بازسازی استفاده کردید؟ ! دکوراسیون قیجیا به صورت اقساطی با نرخ سود سالانه فوق العاده پایین از 3.55% شروع می شود و حداکثر وام 1 میلیونی برای بهره مندی از تخفیف همین الان اقدام کنید.

درهای چرخشی، تجهیزات کنترل کانال در سطح محدود طراحی شده برای محصولات با عرض کانال بزرگ، رابط های الکتریکی خارجی دقیق، سازگار با کارت های آی سی، بارکد، اثر انگشت و غیره، برای مدیریت موثر ورود و خروج متمدن پرسنل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *