در این راهنمای کوتاه، ما پنج مرحله را به شما ارائه خواهیم داد

اگر به دنبال کیفی هستید که از چرم واقعی ساخته شده باشد، همیشه خوب است که با ویژگی های چرم آشنا شوید. متأسفانه، تعداد زیادی فروشنده وجود دارد که چرم را به عنوان معامله واقعی می فروشند.

از طرف دیگر، کسانی که از چرم تقلید می کنند کیف چرم اداری مردانه باهوش تر می شوند، گاهی اوقات تصمیم گرفتن اینکه چه چیزی چرم اصل و چه چیزی چرم تقلیدی است برای افراد غیرمجاز دشوار است.

در این راهنمای کوتاه، ما پنج مرحله را به شما ارائه خواهیم داد تا به شما در پاسخ به این سوال کمک کنیم که چگونه کیف چرمی با کیفیت را تشخیص دهید، که دفعه بعد که به دنبال کیف چرم هستید به شما کمک می کند.

هر زمان که به دنبال کیف چرمی باشید، متوجه کیف چرم رودوشی مردانه تفاوت های قابل توجهی در کیفیت و قیمت چرم خواهید شد.

قبل از ادامه، ممکن است مقاله How To Tell Leather Quality را بررسی کنید که ممکن است مکمل این مقاله باشد و بینش بیشتری به شما بدهد.

چرم دانه کامل بهترین کیفیت را ارائه می دهد، بنابراین کیف چرم مردانه گران تر است، در حالی که چرم خرد شده بدترین کیفیت را ارائه می دهد، بنابراین نسبتا ارزان است.

یکی دیگر از عواملی که باید در هنگام جستجوی یک کیف با کیفیت به آن توجه کرد، برچسب آن است، هر کیسه ای ممکن است برچسبی داشته باشد که آن را به عنوان “چرم اصلی” طبقه بندی می کند، که هیچ بینشی در مورد نحوه رفتار با حیوان، تغذیه و همچنین هر گونه بینشی در مورد فرآیند تخمیر چرم به شما نمی دهد. وضعیت کلی که حیوان در آن نگهداری می شود ارتباط مستقیمی با کیفیت کیف چرمی مورد نظر شما دارد.

اصطلاح “چرم اصل” نیز به شما نشان نمی دهد کیف دستی چرم دست دوز که آیا کیف از گاو، گوسفند، بره و غیره ساخته شده است، اگر نشانه ای وجود ندارد، همیشه بپرسید که چرم از کجا آمده است.

 • منابع:
  1. ?How to Identify Good Quality Leather Bag
 • تبلیغات: 
  1. انواع مدلهای تراکتور را بشناسید!
  2. استفاده از جواهرات نقره برای کم کردن وزن!
  3. نحوه انتخاب لباس بچه گانه
  4. با خورردن شیرینی نارگیلی از کرونا در امان بمانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *