استفاده از تشک مسافرتی در شیراز به عنوان سقف کاذب ساختمان

داشتن یک تشک بد واقعاً می تواند خواب شما را به هم بریزد. در ابتدا، این فقط می تواند منجر به بی خوابی شود، اما خوابیدن هر شب روی یک تشک بد در نهایت می تواند منجر به کم خوابی شود.

شناخته شده است که کمبود خواب با پیامدهای کوتاه مدت و بلندمدت مختلفی مرتبط است و می تواند آسیب زیادی بر سلامت روانی و عاطفی شما وارد کند.

تشک مسافرتی در شیراز به عنوان بهترین و با کیفیت ترین تشک به حساب می آید.

در اینجا برخی از رایج ترین اثرات خواب ضعیف و ناکافی بر سلامت روانی و عاطفی شما آورده شده است:

عدم تیزبینی و هوشیاری، باعث گیجی در روز و خمیازه مکرر می شود.
نوسانات خلقی و تحریک پذیری را ترویج می کند، شرایط روانی را تشدید می کند، از جمله اضطراب، افسردگی، اختلال دوقطبی و اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD).
باعث عملکرد و عملکرد شناختی ضعیف می شود، با خوابیدن روی یک تشک خوب، شانس شما برای لذت بردن از یک خواب خوب افزایش می یابد و احتمال کمتری دارد که این عواقب سلامتی را که در بالا ذکر شد تجربه کنید.

با این حال، توجه داشته باشید که یک تخت خوب برای رسیدن به بهترین خواب کافی نیست، که شما را به نقطه بعدی هدایت می کند.

تشک
افراد در موقعیت‌های مختلف خواب می‌خوابند و ممکن است حتی از آن آگاه نباشند با داشتن نه تنها یک تشک خوب، بلکه یک تشک مناسب، می توانید فرم و وضعیت بدن خود را حفظ یا بهبود بخشید.

اگر هر شب وضعیت خواب ثابتی دارید، باید تشک مناسبی داشته باشید که فرم و وضعیت بدنی مناسب را تقویت کند.

به عنوان مثال، افرادی که به پهلو می‌خوابند بیشتر مستعد کمردرد هستند، زیرا وضعیت خواب جنین آنها به کمر و گردن فشار وارد می‌کند.

همچنین می تواند به بازوها و شانه ها فشار وارد کند زیرا روی تشک فشار داده می شود و جریان خون را محدود می کند اگر تمایل دارید به پهلوی راست بخوابید، این وضعیت همچنین می تواند به اندام های شما استرس بیافزاید.

خوشبختانه تشک های مموری فوم دارای تخت خواب های جانبی هستند. پاسخگویی این ماده می تواند تراز ستون فقرات را حفظ کرده و بالشتکی برای نقاط فشار ایجاد کند.

با این حال، اگر انواع تشک های دیگری را انتخاب کنید که برای خواب پهلو مناسب نیستند، مفاصل و ستون فقرات شما ممکن است به خطر بیفتد بنابراین، هنگام انتخاب تشک، وضعیت خواب خود را در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *